twitter-takipci-arttirma

Twitter takipçi arttırma 1


Twitter ülkemizde ve dünyada çok geniş bir kullanıcı kitlesine sahip. Siz de güzel bir kullanıcı adıyla, düzenli twit atarak popüler olabilirsiniz. Ancak Twitter’da bu şekilde takipçi sayısını artırmak sabır ve uğraş gerektiriyor. Doğal yollardan bu işi yapamayacağınızı düşünüyorsanız aşağıdaki siteleri kullanarak Twitter takipçi sayınızı artırabilirsiniz.

Türkçe Twitter Takipçi Artırma Siteleri

Aşağıdaki sitelere Twitter hesabınızla giriş yapabilirsiniz.

Takipçi Havuzu: Sisteme Twitter hesabınızla giriş yaptıktan sonra “takipçi kazanmaya başla” butonuna tıklamanız yeterli. Size her gün ücretsiz 50 kredi verilir. Bu kredileri kullanarak günde 50 takipçiye sahip olursunuz ve krediniz biter.

Takips: Bu siteyi kullanarak günde 100 takipçi kazanmanız mümkün.

Takipçikazan.org: Bu site kredi sistemiyle takipçi kazandırıyor. Sisteme giriş yaptığınızda otomotik olarak başkalarını takip edersiniz, bu şekilde kredi kazanırsınız. Kazandığınız krediler takipçi olarak size geri döner.

fanSlave: Sistem Facebook ve Twitter hesaplarına fan sağlamak için kurulmuş. Kredi kazanmak için sistemin önerdiği Facebook sayfalarını beğenmeniz ya da Twitter kullanıcılarını takip etmeniz gerekiyor. Sistem de kazandığınız kredileri takipçi olarak ya da para olarak alabilirsiniz.

Takipleşin: Günde 100 takipçiye kadar kazanabilirsiniz ancak birkaç tane reklam tıviti atıyor.

Takipçi Sitesi: Twitter hesabınızla giriş yaptığınızda sistem size başkalarını takip ettirir. Takipçi sayınızı da bu şekilde arttırır. Reklam tweetleri atmaması önemli bir artı.

Takipçi Yurdu: Twitter’da sizi unfollow edenleri görebilir ve yeni arkadaşlar kazanabilirsiniz.

Takipçi Kazan: Sistemi her gün kullanarak yeni takipçiler kazanabilirsiniz.

Takipçi Bulutu: Günde 50 takipçi gönderir, sabah ve gece saatlerinde olmak üzere iki reklam tıviti atar.

TakipZamani.org: Günde 50 takipçi vermesine karşılık girişte 2-3 reklam tıviti atıyor.

Yabancı Twitter Takipçi Artırma Siteleri

AddMe Fast: Kolaylaştırılmız arayüzü sayesinde kullanmakta sıkıntı çekmeyeceğiniz bir sistem. Sistemin en güzel yanlarından biri, takipçi kazanmak için başka kullanıcıları takip etmek zorunda olmamanızdır. Facebook sayfalarını beğenerek, Facebook kullanıcılarına abone olarak, Youtube videolarını izleyerek ve beğenerek, Google +1 yaparak, web sitelerinde dolaşarak ve daha birçok şekilde kredi kazanabilirsiniz. Site size her gün ücretsiz olarak 100 kredi vermektedir. Bunun için “Daily Bonus” butonuna tıklamanız yeterli.

Twiends: Diğer üyeleri takip ederek kredi kazanabilirsiniz. Takipçi sayınız takip ettiğiniz insanla doğru orantılı olarak artar. Sistemde ilgi alanları ve ülke seçenekleri mevcuttur.

fan dealer: En kaliteli sistemlerden biri. Bu sistemle para kazanmanız da mümkün.

YouLikeHits: Bu sistem, Twitter, MySpace, YouTube, Google +, Digg, StumbleUpon, LinkedIn, Pinterst, Soundcloud ve web sitelerinizin büyümesine yardımcı olur.

Twitter Dizinleri

Twellow: Bu dizinde bölgelerine, uzmanlık alanlarına ve kategorilerine göre Twitter kullanıcıları listeleniyor. Dizinde yer alarak, insanların sizi bulmalarını sağlayabilirsiniz.

WeFollow: Şehrinizi ve hobilerinizi belirleyerek dizine kayıt olabilirsiniz.


Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

One thought on “Twitter takipçi arttırma