ADATA, Önümüzdeki Hafta CES 2024’te Ziyaretçileriyle Buluşacak

ADATA Technology, küresel DRAM modülü ve USB flaş bellek pazarının öncülerinden biri olarak, 9-12 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek olan CES 2024’te, ‘Gelecek İçin Yenilik’ teması altında, yenilikçi ürün ve çözümlerini sergilemeye hazırlanıyor. ADATA’nın alt markaları XPG, ADATA Industrial ve ATrack Technology de en yeni teknolojilerini tanıtacak.

Yenilikçi Temalar ve Ürünler

Yenilikçi Temalar ve Ürünler

ADATA, CES 2024’te üç ana tema altında inovasyonlarını duyuracak. ‘Sürdürülebilirlik ve Soğutma’ teması altında, çevre dostu malzemelerden üretilen depolama çözümleri ve gelişmiş SSD soğutma teknolojileri sergilenecek. ‘Akıllı Yaşam Teknolojisi’ kategorisinde, yapay zeka ve uç bilişim odaklı ürünler yer alacak. ‘Xtreme Oyun’ bölümünde ise, son teknolojiye sahip oyun ekipmanları ve sistemleri göz dolduracak.

Sürdürülebilir Çözümler

Sürdürülebilir Çözümler

ADATA, sürdürülebilirlik anlayışını, Project ECO Flip ve Project ECO Refresh serisi ürünlerle öne çıkaracak. Bu ürünler, geri dönüştürülmüş malzemeler kullanılarak üretilip, %85 daha az karbondioksit emisyonu sağlayarak çevre dostu bir yaklaşım sunuyor.

Yüksek Performanslı Oyun Donanımları

Yüksek Performanslı Oyun Donanımları

XPG markası altında, XPG DEFENDER WS XXL AI akıllı iş istasyonu ve çeşitli oyun ekipmanları, ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Bu ürünler, üst düzey oyun deneyimi için gerekli performansı ve estetiği bir arada sunuyor.