Arven Ece Yavuz

Arven Ece Yavuz Kimdir?

Arven Ece Yavuz Kimdir?

Arven Ece Yavuz, genç yaşına rağmen dizi, film ve reklamlarda gösterdiği başarılı performanslarla adından söz ettiren bir oyuncudur. Hande Aytar Oyunculuk ajansı bünyesinde çalışmalarına devam eden Yavuz, ilk dizi deneyimini 2023 yılında Ya Çok Seversen ile yaşamış ve bu projeyle geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Dizide, Kerem Bürsin’in canlandırdığı Ateş karakterinin kardeşi Berit olarak kamera karşısına geçmiştir.

Ya Çok Seversen Dizisi ve Oyuncu Kadrosu

Ya Çok Seversen Dizisi ve Oyuncu Kadrosu

Ya Çok Seversen dizisi, Kerem Bürsin, Hafsanur Sancaktutan, Nazmi Kırık, Mine Kılıç gibi isimlerin yanı sıra, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Aziz Caner İnan, Hatice Aslan, Adin Külçe, Cemre Ebüzziya, Şerif Erol, Özgün Akaçca, Lara Pera Aslan, Alper Baytekin, Aslı Omağ ve Murat Karasu gibi değerli oyuncuları bir araya getirmiştir. Bu kadro, dizinin başarısında önemli bir rol oynamıştır.

Arven Ece Yavuz

Arven Ece Yavuz’un Yaşı ve Kişisel Bilgileri

Arven Ece Yavuz'un Yaşı ve Kişisel Bilgileri

Arven Ece Yavuz, 6 yaşındadır. 1 Şubat 2018 doğumlu oyuncunun burcu Kova’dır. Resmi Instagram hesabı @arveneceyavuz üzerinden ebeveynleri tarafından yönetilmektedir. İstanbul doğumlu olan Yavuz’un ailesi hakkında ve aslen nereli olduğuna dair bilgiler ise kamuoyu ile henüz paylaşılmamıştır.

Arven Ece Yavuz