Call of Duty: Warzone Mobil iOS ön kayıtları başladı!

Call of Duty: Warzone Mobil, 1. sınıf grafikler ve sezgisel kontroller başta olmak üzere nişan alma ve hareket kabiliyeti konusunda da oldukça başarılı. Hareket halindeyken dahi oyunu rahatlıkla oynayabilmeniz için tasarlandığını söylemekte fayda var. Tüm bu özellikleriyle birlikte mobil cihazlara özgü harika bir oyun performansı sunuyor. Oyun için daha önce 15 Eylül’de Android cihazlar için ön kayıt yapmaya başlayan Activision, nihayet iOS kullanıcıları için de müjdeli haberi duyurdu. Warzone Mobil’in iPhone ve iPad cihazlar için ön kayıtlarının 17 Kasım’da başladığını söyleyelim. 

Warzone için ön kayıt işlemi nasıl yapılıyor? 

Android cihazlarıda sayarsak oyun için şu ana kadar 25 milyondan fazla ön kayıt yapıldı. iPhone ve iPad için de ön kayıtların başlamasıyla birlikte toplam başvurunun katlanarak artması bekleniyor.

  • Öncelikle AppStore’a giriş yapıldıktan sonra,
  • Call of Duty: Warzone Mobil yazmanız gerekiyor.
  • Ardından, ‘Al’ düğmesine tıkladığınızda ön kaydınız yapılmış olacak arkadaşlar.

Call of Duty: Warzone Mobil’in piyasaya ne zaman çıkacak?

Battle Royale nişancı oyunu olan Warzone Mobil’in, önümüzdeki 15 Mayıs 2023 tarihinde satışa çıkması bekleniyor.

Oyun için minimum gereksinimlerini aşağıdaki listeden bulabileceğiniz gibi aynı zamanda, App Store’da da bulabilirsiniz.

Call of Duty: Warzone Mobil minimum sistem gereksinimleri

iOS işletim sistemine sahip olan oyun severlerin, oyunu rahatlıkla oynayabilmeleri için gereken minimum sistem gereksinimlerini madde madde listeledik. Warzone Mobil kaç MB? 531,1 MB boyutundaki mobil sürümün minimum sistem gereksinimleri şu şekilde.

  • iPhone için: iOS 15.0 ve / veya daha üstü işletim sisteminin yanında A12 Bionic çip ve / veya daha üstü bir cihaza sahip olunması gerekiyor.
  • iPad için: iPadOS 15.0 ve / veya daha üstü işletim sisteminin yanında A12 Bionic çip ve / veya daha üstü bir cihaza sahip olunması gerekiyor.
  • Depolama: 531,1 MB

Warzone Mobil’e uyumlu olup olmadığını bilmiyorsanız aşağıdaki listede cihazınızı arayınız. Bu listeleyeceğimiz cihazlar oyun için minimum sistem gereksinimlerini sağlıyor.

iPhone: XS, XS Max, XR, 11, 11 Pro, 11 Pro Max, 2. ve 3. nesil SE, 12, 12 Pro, 12 Pro Max, 12 Mini, 13, 13 Pro, 13 Pro Max, 13 Mini, 14, 14 Plus, 14 Pro ve 14 Pro Max cihazlarından birine sahipseniz eğer oyun için ön kayıt işlemi yapabilirsiniz.

Kaynak: App Store ‘Call of Duty: Warzone Mobil’

Yorum yapın