Ceren Yavuz

Ceren Yavuz Kimdir?

Ceren Yavuz Kimdir?

Ceren Yavuz, tiyatro, sinema ve dizi oyunculuğu alanlarında kendini kanıtlamış yetenekli bir isimdir. 2017 yılından bu yana tiyatro sahnelerinde boy gösteren Yavuz, aynı zamanda birçok sinema ve dizi projesinde de rol almıştır. Oyunculuk kariyerine Tümay Özkur Menajerlik Ajansı aracılığıyla devam eden Yavuz, ilk dizi deneyimini 2019’da ‘Yaralı Kuşlar’ ile yaşamış, dizide Aslı karakterini canlandırmıştır.

Ceren Yavuz

Hayatı ve Kariyeri

Hayatı ve Kariyeri

Doğum Tarihi ve Yeri: Ceren Yavuz, 25 Ocak 1991 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Kova burcudur. Boyu ve Kilosu: 1.68 metre boyunda ve 53 kilogram ağırlığındadır.

Ceren Yavuz

Oyunculuk kariyerine adım attığı günden bu yana, Yavuz pek çok başarılı projede yer almıştır. 2023 yılında Kanal 7’de yayınlanan ‘Fedakar’ dizisinde kamera karşısına geçmiş, bu proje ile önemli bir çıkış yakalamıştır. ‘Fedakar’ kadrosunda Berkay Veli, Ejder Özkarslıgil gibi isimlerle birlikte yer almıştır. Bir önceki yıl ise TV8’de ekranlara gelen ‘Yazgı’ dizisinde Belgin karakteri ile seyirci karşısına çıkmıştır.

Ceren Yavuz

Oynadığı Bazı Önemli Projeler

Oynadığı Bazı Önemli Projeler

  • 2022- Yazgı (Belgin)
  • 2022- Senden Daha Güzel
  • 2019- Yaralı Kuşlar (Aslı Özer)

Yavuz ayrıca, ‘Müfettiş’ adlı tiyatro oyununda Tiapkin karakteri ile sahne almış, oyunculuk yeteneğini tiyatro alanında da sergilemiştir.

Ceren Yavuz

Resmi Instagram hesabı: @cerenn.yvzz