Defne Hacıoğlu

Defne Hacıoğlu Kimdir?

Defne Hacıoğlu Kimdir?

Defne Hacıoğlu, yetenekli bir tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Eğitim hayatına ortaokulda devam ederken, oyunculuk kariyerine de hızlı bir giriş yapmıştır. Kartal Sanat Drama’da aldığı eğitimlerle oyunculuk becerilerini geliştirmiştir. Üvey Anne dizisiyle ilk kez profesyonel oyunculuk deneyimini yaşayan Hacıoğlu, bu projeden önce reklam filmlerinde de rol almıştır. 2022’de yer aldığı İş Bankası reklam filmiyle dikkatleri üzerine çekmiştir.

Defne Hacıoğlu’nun Kişisel Bilgileri

Defne Hacıoğlu'nun Kişisel Bilgileri

Defne Hacıoğlu, 13 yaşında genç bir yetenektir. 25 Ocak 2011 tarihinde doğmuş, kova burcudur. Boyu, kilosu ve aile bilgileri gibi kişisel detaylar hakkında bilgi verilmemiş olsa da, onun sanat ve sporla iç içe bir hayat sürdürdüğü bilinmektedir.

Hobileri ve İlgi Alanları

Hacıoğlu, hentbol, tenis, yüzme, at binme ve voleybol gibi çeşitli spor dallarıyla ilgilenmektedir. Aynı zamanda İngilizce ve Almanca dillerinde eğitim almış, ukulele çalmaktadır. Oyunculuk kariyerini Hande Aytar Oyunculuk Ajansı bünyesinde sürdüren genç yetenek, resmi Instagram hesabı üzerinden de takipçileriyle etkileşimde bulunmaktadır. Instagram hesabı: @dfn_hacioglu.