eFootball PES 2023 Sistem Gereksinimleri

eFootball yani eski adıyla PES 2023 oyunu meraklı oyun severlerle buluştu. Futbol ile ilgili tutkusu olan genç yaş grubunun büyük çoğunluğunun hayatının bir anında konsollarda veya bilgisayarında oynamış olabileceğini düşündüğümüz PES veya FIFA serileri, dünya genelinde de milyonlarca oyuncuya ev sahipliği yapıyor. eFootball PES 2023 oyununda bir önceki 2022 serisine göre birtakım yenilikler dikkat çekecek. Oyunun grafiği neredeyse baştan aşağı değiştirildi, sisteme bir önceki seride bulunmayan bazı takımlar da eklendi. Peki eFootball 2023 oyunu hangi bilgisayar sistemlerinde sorunsuz ve donmadan, akıcı bir şekilde oynanabilecek. İşte eFootball PES 2023 sistem gereksinimleri ve oyunla ilgili daha fazla detay..

Yoluna eFootball ismiyle devam etme kararı alan PES, eFootball 2023 simülasyon oyunu yeni takımlar ve daha bir çok yeniliğiyle futbol severlerin beğenisini kazanmayı başardı. PS4, PS5, Xbox serileri ve PC’de deneyimleme imkanı veren eFootball PES 2023Milan ve İnter takımlarını futbolcularıyla berber tekrar bünyesine aldı.

efootball 2023 minimum sistem gereksinimleri

eFootball PES 2023 Oyununda Sistem Gereksinimleri

Sistem gereksinimleri merak edilen, çiçeği burnunda yeni eFootball PES 2023 oyununda yapılan en dikkat çekici değişiklere de değinelim. Oyuna, 2 oyuncu türü (Destansı ve Göze Çarpan şeklinde) yeni özellik olarak eklendiği görülüyor. Ayrıca, YZ olarak da takımınızı kontrol edebiliyorsunuz. Bu kısa bilgilendirmeden sonra oyunu rahatlıkla oynayabileceğiniz bilgisayar sistemleri ile ilgili bilgiler ışığında eFootball 2023 sistem gereksinimleri ile ilgili ayrıntılı bilgileri inceleyelim.

eFootball PES 2023 Minimum Sistem Gereksinimleri

Oyundan maksimum performansı almak isteyenlere, önerilen sistem gereksinimlerine yönelmeniz gerekiyor diyelim ve eFootball PES 2023 minimum sistem gereksinimleri hakkında hazırladığımız listemizi paylaşalım.

 • İşletim Sistemi: Windows 10, 64 bit
 • İşlemci: AMD FX- 4350 yada Intel Core i5 2300
 • RAM Bellek: 8 GB Bellek
 • Ağ Bağlantısı: Geniş bant ağ (internet) bağlantısı
 • Ekran Kartı: Radeon HD 7790 yada GeForce GTX 660 Ti
 • Depolama Kaç GB: 50 GB boş alana ihtiyaç duyuyor

eFootball 2023 Önerilen Sistem Gereksinimleri

Bu paylaşacağımız listedeki paylaştığımız eFootball 2023 önerilen sistem gereksinimlerini sağladığınızda oyundan maksimum performans alabilirsiniz. Böylece daha fazla eğlenip kazanmanın keyfini sürebilirsiniz.

 • İşletim Sistemi: Windows 10, 64 bit ve üzeri
 • İşlemci: AMD Ryzen 5 1600 yada Intel Core i5 7600
 • RAM: 8 GB Bellek
 • Ağ Bağlantısı: Geniş bant ağ (internet) bağlantısı
 • Ekran Kartı: Radeon RX 590 yada GeForce GTX 1060
 • Depolama Kaç GB: 50 GB boş alan

eFootball 2023 Kaç GB?

eFootbal PES 2023 minimum sistem gereksinimlerini ele alınca oyunu yükleyebilmek için bilgisayarınızda 50 GB kullanılabilir boş disk alanına ihtiyacınız olacak. Bu alan elbetteki tek başına yeterli olmayacaktır. 8 GB RAM belleği de yanında sağlamanız gerekiyor. eFootball 2023 kaç GB sorusuna verdiğimiz bu cevapla yazımızı sonlandırmadan önce, yeni çıkan ve FIFA 2023 ile rekabet edecek donanıma sahip olduğunu düşündüğümüz bu oyunu deneyimleme şansını yakaladıysanız yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İsterseniz Hogwarts Legacy oyunu ile ilgili sistem gereksinimleri de inceleyebilirsiniz. Sizce eFootball PES 2022‘ye göre artıları ve eksileri nedir?

Yorum yapın