Gizem Kandemir

Gizem Kandemir Kimdir?

Gizem Kandemir Kimdir?

Tiyatro, sinema ve dizi oyunculuğu alanlarında kendini kanıtlamış olan Gizem Kandemir, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun bir yetenektir. 2018 yılında, tiyatro sahnesinde önemli bir rol alarak, ‘Hababam Sınıfı’ oyunu ile seyirci karşısına çıkmıştır. Bugünlerde ise oyunculuğuna Tonic Talent Management altında devam etmektedir.

Gizem Kandemir’in Kişisel Bilgileri

Gizem Kandemir'in Kişisel Bilgileri

  • Doğum Yeri: Gizem Kandemir, İstanbul doğumludur.
  • Yaş ve Boy: 33 yaşında olan Kandemir, 1.70 boyundadır. Doğum tarihi 2 Şubat 1991 olup, burcu kovadır.

Oyunculuk Kariyeri ve Başarıları

Oyunculuk Kariyeri ve Başarıları

Gizem Kandemir, ilk dizi oyunculuk deneyimini ‘Kazara Aşk’ dizisinde ‘Doktor Ceren’ karakteri ile yaşamıştır. 2023 yılı itibariyle ‘Başım Belada’ adlı dizide de rol almıştır. Bu dizide, Merih Öztürk, Keremcem gibi isimlerle birlikte oynamıştır. Star TV’de yayınlanan ‘Babamın Günahı’ dizisinde hizmetçi rolüyle ve Netflix’in polisiye dizisi ‘Mezarlık’ da Alev Gölpınar karakteriyle izleyici karşısına çıkmıştır.

Gizem Kandemir ayrıca, tiyatro, role hazırlık ve oyunculuk teknikleri üzerine Youtube kanalında içerikler üretmekte ve online kurslar aracılığıyla oyunculuk eğitimi vermektedir. Resmi instagram hesabı ‘@gizemkndemr’ üzerinden takipçileriyle etkileşimde bulunmaktadır.

Gizem Kandemir