Huawei Enjoy 60 ve 60X’in ilk görüntüsü yayınlandı

Huawei, uluslararası pazarda iki yeni orta sınıf akıllı telefonu piyasaya sürmek üzere. Önceki modellere göre dikkate değer iyileştirmeler ile karşımıza çıkacak olan modeller Enjoy 60 ve 60X olarak açıklandı. Bir önceki nesilde olduğu gibi, bu yılki ürün yelpazesi de maliyet etkinliğini hedefleyen orta seviye özelliklere sahip olacak.

Üretici henüz herhangi bir söylentiyi doğrulamamış olsa da bu hafta cihazların arka tasarımını doğrulayan bir poster görüntüsü sızdırıldı. Görüntü, çevresinde bir çerçeve bulunan çift sensör kurulumuna işaret eden önceden paylaşılan görsellerle eşleşiyor.

Tanıtım görselinde de görüldüğü üzere Enjoy 60, 6.000 mAh kapasiteli ve 22.5W hızlı şarj desteğine sahip devasa bir bataryayı beraberinde getirecek ve bu sayede uzun bir batarya ömrü sunacak. Görünüşe göre, bu sürüm 48 megapiksel fotoğraf sensörüne sahip olacak. Aşağıdaki tanıtım görseline göz atıp bu detayları daha yakından görüntüleme şansına sahip olabilirsiniz.

Daha güçlü sürüm, Magic Night Black, Dawn Gold ve Ice Crystal Blue renklerinde piyasaya sürülecek. En az 8 GB RAM ve 256 GB depolama olması bekleniyor. Ön tarafta, damla çentikli ve HD+ çözünürlüklü (1600 x 720 piksel) 6,75 inç IPS LCD ekran muhtemelen karşımıza çıkacak.

Huawei 60X modelini mercek altına aldığımızda ise 4.800 mAh pil kapasitesi karşımıza çıkacak. Fakat şimdilik ne yazık ki cihazla alakalı daha fazla detay bilinmiyor.

Huawei çok yakında Enjoy 60 ve Enjoy 60X modellerini piyasaya sürecek. Henüz bir çıkış tarihi açıklanmasa da beklenen lansman etkinliğinin ilerleyen haftalarda gerçekleşmesi bekleniyor.

Yorum yapın