Huawei Nova 10 ve Nova 10 Pro’nun Türkiye fiyatları belli oldu

Çinli teknoloji devi Huawei temmuz ayında amiral gemisi akıllı telefon modelleri olan Huawei Nova 10 ve Nova 10 Pro ile karşımıza çıkmıştı. İlk olarak Çin pazarında satışları başlayan telefonun küresel pazara gelişi ise biraz vakit aldı. Ancak nihayet merakla beklenen cihaz, Türkiye pazarına giriş yapmaya hazırlanıyor. Her iki modelin de ülkemizdeki satış fiyatları belli oldu. İşte dudak uçuklatan o rakamlar…

Huawei Nova 10 serisi fiyatları Hepsiburada’da ortaya çıktı

Popüler e-ticaret platformu Hepsiburada bugün Huawei Nova 10 serisini karşımıza çıkardı. İlginç bir şekilde lansman tarihinden önce listelenmeye başlayan bu ürünler, yüksek satış fiyatları ile dikkatleri üzerinde topladı. Huawei’den henüz konuya ilişkin resmi bir açıklama yapılmazken; beklenen lansman tarihinin de oldukça yakın olduğu tahmin edildi.

Huawei Nova 10 serisi fiyatları Hepsiburada'da ortaya çıktı

Hepsiburada’da yer alan bilgilere göre Huawei Nova 10 akıllı telefon modeli 14 bin 99 TL karşılığında satılacak. Cihaz ülkemize 128 GB dahili depolama alanı ve 8 GB RAM ile giriş yapacak. Öte taraftan daha yüksek özellikler barındıran Nova 10 Pro cihazı ise 256 GB dahili depolama alanı ve 8 GB RAM kapasitesi seçenekleri ile 16 bin 999 TL’den listelenmeye başlanacak.

Huawei Nova 10 cihazı 6,67 inç ekran, 50 MP ana kamera, Snapdragon 778G 4G işlemci ve 4000 mAh pil kapasitesi sunuyor. Nova 10 Pro modelinde ise 6,78 inç ekran boyutu, 50 MP ana kamera, Snapdragon 778 4G işlemci ve 4500 mAh pil kapasitesi özellikleri karşımıza çıkacak. Her iki cihazın da resmi duyurusunun ne zaman geleceği şimdilik belirsizliğini koruyor.

Yorum yapın