Nehir Üzümcü

Nehir Üzümcü Kimdir?

Nehir Üzümcü Kimdir?

2018 Şubat’ında İstanbul’un renkli sokaklarında dünyaya gelen Nehir Üzümcü, mavi gözlü ve sarı saçlı bir çocuk olarak kısa sürede pek çok kişinin ilgisini çekmeyi başardı. Kova burcu olan Nehir, şehrin dinamik yaşamının içinde kreşe gitmekte ve aynı zamanda Yusuf Güney Gün Menajerlik aracılığıyla reklam dünyasına adım atmış bir yetenek. Henüz ismi duyurulmamış bir dizi projesinde başrolü kaparak, oyunculuk kariyerinde önemli bir adım atmış bulunuyor.

Reklam Dünyasından Dizi Başrolüne

Reklam Dünyasından Dizi Başrolüne

Nehir, çok genç yaşta olmasına rağmen ailesinin desteği ve yeteneğinin fark edilmesiyle birçok reklam projesinde yer almıştır. Henüz büyük ekran veya dizi projelerinde görmemiş olmamıza rağmen, gelecekte adından sıkça söz ettirecek bir oyuncu olması bekleniyor. Oyunculuğa ilk adımlarını reklamlarla atan Nehir, şimdi de bir dizi projesinin başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Nehir Üzümcü

Sosyal medya hesapları aile tarafından yönetilirken, Nehir’in doğal ve samimi paylaşımlarıyla kısa sürede geniş bir hayran kitlesi edindiği görülüyor. Resmi Instagram hesabında 10 bin civarında takipçisi bulunan Nehir’in oyunculuk yolculuğu pek çok kişi tarafından ilgiyle takip ediliyor. Boy ve kilo bilgileri sürekli değişkenlik gösterse de, Nehir’in enerjisi ve parlak gülümsemesi her daim sabit.