Samsung Galaxy S23 için üzücü haber geldi!

Google’ın geliştirdiği Android tabanlı Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro amiral gemisi piyasaya sürülmüştü. Şimdi ise, en büyük Android amiral gemisi lansmanı merakla beklenmekte. Teknoloji devi Samsung, Galaxy S23 serisini yakın zamanda bir lansman ile duyurmaya hazırlanıyor. Bu süreçte de, Galaxy S23 hakkında pek çok teknik ve fiziksel özellik iddiaları dolaşıyor.

Samsung Galaxy S23 serisine ilişkin beklentiler artmaya devam ediyor. Son olarak, bu cihaza ilişkin pil yükseltmeleri ve kamera donanımı hakkında söylentiler yayılmıştı. Şimdi ise, Galaxy S23 amiral gemisinin hangi renklerle gelebileceği yönünde iddialar yayıldı. 

Ross Young adlı bir Twitter kullanıcısı, Samsung Galaxy S23 serisinin başlangıçta dört renkte sunulacağını söyledi. Bu renkler; bej, siyah, yeşil ve açık pembe. Daha önce Galaxy S serisinde beyaz renkten vazgeçmeyen şirketin bej rengini tercih etmesi dikkat çekti. Galaxy S22 serisinde yeşil renk oldukça kullanıcılar tarafından cazip gelmişti. Galaxy S23 için yine yeşil renk seçeneği olması da talep doğrultusunda karar verildiği düşünülüyor. 

Samsung, hemen hemen her akıllı telefon serisinde kullandığı siyah renginden yine vazgeçmemiş görünüyor. Ancak, beyaz renk yerine daha nötr daha sarımsı bir renk ile kullanıcıları karşısına çıkacak gibi duruyor. İddialara göre, beyaz renk yerine bej rengi seçeneği olacak. Şirket, daha önce Galaxy Z Fold 4 ile bej renginde bir akıllı telefon satmayı denemişti. Bej rengi ve parlak altın bir çerçeve ile bir uyum yakalayan şirket, talepleri doğrultusunda mı hareket ediyor yoksa yeni bir şeyler mi deniyor anlaşılır değil. Tüm bu iddiaların doğrulanabilir olduğu lansman günü anlaşılacaktır.

Yorum yapın