Spiritfall Tam Sürüme Kavuşuyor

Spiritfall’un Tam Sürüm Lansmanı

Spiritfall'un Tam Sürüm Lansmanı

Geliştirici Gentle Giant, platform dövüş oyunlarından esinlenerek geliştirdiği dinamik roguelite aksiyon oyunu Spiritfall‘un, Erken Erişim sürecini başarıyla tamamlayarak 28 Şubat’ta Steam üzerinden PC için tam sürümünü piyasaya süreceğini duyurdu.

Spiritfall, ilk olarak 3 Nisan 2023 tarihinde oyun severlerle Erken Erişim formatında buluştu. Bu süre zarfında, oyun için 10 ay boyunca sürekli içerik güncellemeleri yayınlandı. Steam platformunda oyun, 600’den fazla kullanıcı incelemesi alarak %92 gibi yüksek bir “Çok Olumlu” geri dönüş oranına ulaştı ve 70.000’den fazla oyuncu tarafından istek listesine eklendi.

Oyunun temelini, platform ve dövüş oyunu mekaniklerinin harmanlandığı, hızlı tempolu aksiyon dolu anlar oluşturuyor. Oyuncular, devamlı genişleyen silah ve yetenek havuzundan faydalanarak, düşmanlarını çeşitli ve yaratıcı yöntemlerle alt edebilecekler. Randomize edilmiş haritalar ve ölümcül düşman kombinasyonları ile her oynanışta benzersiz deneyimler sunuluyor.

Çıkış Tarihi Fragmanı ile oyunun görsel ve oynanış dinamiklerine dair ipuçları verildi, oyuncuların beklentileri daha da arttı.