Yaren Yapıcı

Yaren Yapıcı Kimdir?

Yaren Yapıcı Kimdir?

Yaren Yapıcı, yetenekli bir tiyatro, sinema, film ve dizi oyuncusudur. Aynı zamanda bir üniversite öğrencisi olan Yapıcı, oyunculuk kariyerine paralel olarak radyo televizyon programcılığı alanında eğitimini sürdürmektedir. 2022 yılında ATV ekranlarında seyirciyle buluşan başarılı dizi Kardeşlerim‘de rol alarak dikkatleri üzerine çekmiştir. Yapıcı, reklam filmleriyle de kamera karşısına geçmiş bir isimdir. 2024 yılı itibariyle ise Fox TV’nin sevilen dizisi Hudutsuz Sevdada Leyla karakterine hayat vermektedir.

Yaren Yapıcı’nın Rol Aldığı Projeler

Yaren Yapıcı'nın Rol Aldığı Projeler

Hudutsuz Sevda dizisindeki performansıyla adından söz ettiren Yapıcı, dizide Burak Sergen, Asuman Dabak, Burak Sevinç, Esra Dermancıoğlu, Miray Daner ve Deniz Can Aktaş gibi değerli oyuncularla birlikte çalışma fırsatı bulmuştur.

Yaren Yapıcı

Yaren Yapıcı’nın Kişisel Bilgileri

Yaren Yapıcı'nın Kişisel Bilgileri

21 yaşında olan Yaren Yapıcı, 1.63 boyunda ve 51 kilodadır. 4 Kasım 2002 doğumlu olan genç oyuncunun burcu akreptir. Sosyal medyada da aktif bir şekilde yer alan Yapıcı, Instagram hesabını @yarennnyapici kullanıcı ismiyle, TikTok hesabını ise aynı kullanıcı adıyla yönetmektedir. Instagram’da 191 bin takipçisi bulunan Yapıcı, TikTok üzerinden de eğlenceli içerikler paylaşmaktadır.

Yaren Yapıcı

Sosyal Medya Hesapları

Sosyal Medya Hesapları